O nas
O nas

O SPÓŁCE

Spółka Clean Company Sp. z o.o. powstała z przekształcenia PBI Administracja 6 Sp. z o.o., której od 2005 roku głównym obszarem działalności była kompleksowa obsługa w zakresie przeglądów technicznych obiektów oraz prowadzenia książki obiektu budowlanego.

ZAŁOŻENIA

Głównym celem powstania Clean Company Sp. z o.o. jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań do utrzymania czystości w obiektach. Oferta Clean Company Sp. z o.o. to nie tylko koncentraty czyszczące i pielęgnujące powierzchnie w budynkach, ale także szeroki wybór artykułów higienicznych potrzebnych do utrzymania czystości w lokalach użytkowych i biurach.

ZAKRES DZIAŁANIA

Nieustannie udoskonalana oferta środków chemicznych i zakres działania pozwala na zaspokojenie potrzeb Klientów w sposób kompleksowy. Elastyczne podejście i dokładanie wszelkich starań do poczucia satysfakcji ze współpracy, jest tym co wyróżnia Clean Company Sp. z o.o. na tle konkurencji.

WSPÓŁPRACA

Współpracując z Clean Company Sp. z o.o., Klient ma pewność, że wybiera optymalne rozwiązanie. Nasza firma korzysta ze środków wiodących producentów chemii profesjonalnej i środków higienicznych. Do wysokiej jakości produktów, dokładamy wieloletnie doświadczenie, fachową obsługę, doradztwo i szkolenia oraz elastyczne podejście do wykonywania najbardziej nietypowych zleceń. Decydując się na współpracę z Clean Company Sp. z o.o. Klient otrzymuje:

  • Profesjonalne doradztwo w doborze produktów;
  • Gwarancję szybkiej realizacji zamówienia;
  • Stałą opiekę dedykowanego przedstawiciela;
  • Dostęp do wysokiej jakości artykułów chemicznych i higienicznych;
  • Możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów i promocji.